Oferty pracy

Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa Sp. z o.o. zatrudni pracowników na stanowisko przedstawiciela handlowego na terenie woj. małopolskiego, dolnośląskiego oraz śląskiego

Zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów - sprzedaż usług ochrony fizycznej mienia i osób
  • Realizowanie założonego planu sprzedaży
  • Raportowanie wyników
  • Dbanie o wizerunek firmy
  • Prezentowanie usług firmy
Wymagania:
  • Minimum rok doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego w firmie o podobnym profilu (usługi ochrony)
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne i interpersonalne
  • Silne nastawienie na realizację postawionych celów
  • Umiejętność dobrej organizacji czasu pracy
  • Samodzielność w działaniu
  • Niekaralność
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Gotowość do podróżowania, własny samochód oraz czynne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Wynagrodzenie złożone z podstawy i prowizji
  • Ciekawą pracę w stabilnej firmie działającej na terenie całej Polski
  • Materiały do pracy

Centrum Ochrony i Bezpieczeństwa Sp. z o.o. zatrudni pracowników do zabezpieczenia obiektów przemysłowych i handlowych na terenie woj. małopolskiego, dolnośląskiego oraz śląskiego

Oczekiwania:

  • ukończone 18 lat
  • niekaralność
  • komunikatywność
  • mile widziana licencja pracownika ochrony fizycznej (I lub II stopień)
  • mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności
Oferujemy:
  • wysokie zarobki
  • możliwość pracy stałej i dodatkowej
  • umundurowanie